Militaria,  WISPORT

Wszystko o firmie Wisport

WISPORT (https://www.specshop.pl/pol_m_Outdoor_Plecaki-i-torby-283.html) jest polską firmą, która ma ponad trzydziestoletnią tradycję. Swoją działalność marka ta rozpoczynała od produkcji bardzo wytrzymałych plecaków na stelażach, które były niezniszczalne, nieprzemakalne i bardzo wygodne przy noszeniu. Dzięki solidności wykonania marka ta z biegiem lat zyskała sobie rzesze zadowolonych klientów i poszerzyła swoja ofertę o śpiwory, odzież narciarską, ą także wiele praktycznych i przydatnych akcesoriów turystycznych, survivalowych i innych potrzebnych w czasie turystycznych wypraw.

Jakie rodzaje odzieży produkuje firma WISPORT?

W chwili obecnej marka WISPORT dzieli swój asortyment według trzech kategorii. Jest to odzież militarna, myśliwska i outdorowa. Określenie charakteru poszczególnych ubrań sprawia, że zarówno odzież jak i akcesoria dopasowane są tematycznie do sytuacji, w których będą wykorzystane.

Co trzeba wiedzieć o plecakach Wisport?

Plecaki trekkingowe, militarne i myśliwskie to flagowe produkty tej firmy. Plecaki te cechują się precyzją wykonania, dbałością o szczegóły, odpornością na urazy mechaniczne, nieprzemakalnością. Szeroka gama modeli , które mają różne pojemności i kolory, a także wiele rozmaitych schowków i kieszonek, zadowolą gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Na szczególną uwagę zasługują plecaki miejskie. Są to plecaki o małych gabarytach, niewielkie, dzięki którym można przenosić niezbędne artykuły codziennego użytku, z linii Sparrow.

Plecaki z linii Wisport Reindeer świetnie nadają się do spakowania większej ilości rzeczy, ponieważ maja pojemność siedemdziesięciu pięciu litrów. Są to typowe plecaki wojskowe, które mają rozsuwany komin i dwie boczne kieszenie. Pozwala to na regulowanie pojemności.

W ofercie tej marki znajdują się też plecaki średnie, a także torby taktyczne, gdzie z powodzeniem spakować można potrzebne rzeczy.

Zalety plecaków marki Wisport

Wszystkie plecaki, a także inne akcesoria z tej marki mogą występować w kilku podstawowych kolorach. Są to kolory takie jak oliwka, brąz i czarny, a także wzory militarne lub kamuflażowe.

Dodatkowym atutem plecaków jest to, że chociaż bardzo trudno je zniszczyć, to jeśli komuś to się jednak uda, ma do dyspozycji tzw. zestawy naprawcze. Składają się na nie igły i nitki, które pozwalają na naprawę drobnych uszkodzeń, które mogą powstać w czasie walki, albo wyprawy survivalowej. Plecaki te są łatwe do utrzymania w czystości, szybko schną, a po praniu nie tracą swojego oryginalnego kształtu.