Helikon

Oferta sklepu Helikon

Helikon jest polską marką, która specjalizuje się w branży militarnej. Zajmuje się produkcją sprzętu outdoorowego i taktycznego. Marka ta działa prężnie na rynku już od ponad trzydziestu lat i oferuje kilka linii produktów wojskowych i taktycznych. Są one dostosowane do współczesnych wymagań dotyczących pola walki.

Helikon sklep to miejsce, gdzie zaopatrzyć się można w indywidualne modele odzieży, a także w sprzęt taktyczny.

Zalety marki Helikon

Helikon jest polską marką, która specjalizuje się w branży militarnej

Marka Helikon przez cały czas się rozwija, tworząc nowe modele i ulepszając te, które zdążyły już podbić rynek. Podejście do kroju i rodzaju materiałów jest bardzo nowoczesny, dzięki temu marka zdobyła wielu zwolenników i to nie tylko w Polsce. Firma ta bierze udział w różnych targach z branży taktycznej i militarnej, wspiera służby mundurowe, angażuje się w promocję dziedziny sportu, jaką jest strzelectwo.

Helikon sklep – główne linie odzieżowe

Helikon sklep oferuje kilka linii odzieżowych. Po pierwsze jest to Helikon Urban Line. Są to ubrania i całkowite wyposażenie, które przeznaczone są do codziennego życia w mieście. Głównym założeniem tej linii było stworzenie takich wyrobów, które umożliwiłyby przenoszenie wszystkich przedmiotów codziennego użytku, wygodnie i bezpiecznie.

Helikon Range Line to specjalistyczny sprzęt, który przeznaczony jest dla miłośników strzelania. Można tu znaleźć kabury, ładownice, futerały na broń, pokrowce, plecaki i torby, w których można przenosić cały sprzęt.

Linia Helikon Patrol Line oferuje nowoczesne mundury bojowe, a także sprzęt dla wszystkich służb mundurowych oraz miłośników militariów. Można tu znaleźć modele klasyczne i innowacyjne kamuflaże, w różnych wzorach i podstawowych kolorach.

Helikon Medical Line są serią produktów, których głównym przeznaczeniem jest ratowanie zdrowia i życia ludzkiego

Helikon Medical Line są serią produktów, których głównym przeznaczeniem jest ratowanie zdrowia i życia ludzkiego. Natomiast Helikon Outback Line jest to sprzęt dedykowany miłośnikom podróży, mniej lub bardziej doświadczonym. Są to ubrania, plecaki i różne akcesoria takie jak organizery i czapki.

Helicon Bushcraft Line to wiele produktów, które charakteryzują się bardzo dużą wygodą użytkowania, dużą odpornością i wytrzymałością. Helikon Morale Line to sposób na podkreślenie indywidualności swojej i swojego ubrania. Morale to wszelkiego rodzaju naszywki i patchy w różnych wzorach i kolorach. W linii Helikon Surplus znaleźć można kopie oryginalnych mundurów, w wersjach współczesnych i tych starszych.

Helicon to marka, której oferta jest ogromna i znaleźć można tu wszystko, czego potrzebują miłośnicy turystyki, survivalu i rozgrywek militarnych.